Gå til innhold

Lite aktivitet på bim om dagen?


Anbefalte innlegg

Må innrømme at jeg ikke er så aktiv her jeg heller om dagen. Det er jo bare så deilig vær. Orker desverre ikke så lenge ute i denne varmen. Føler meg bleik og feit så orker ikke å velte ut på stranden heller. Dessuten er det så mye å gjøre hjemme. Måtte inn hit en tur for litt avkjøling.

Hva gjør dere da?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5576282-lite-aktivitet-p%C3%A5-bim-om-dagen/
Del på andre sider

Fortsetter under...

God morgen;o) Jeg har vært på tur i noen dager, men nå er jeg tilbake. Klar for å bimme litt i helgen, før jeg reiser på ferie på mandag;o Er kanskje flere som har/er på ferie nå, så det blir litt lite aktivitet??

Ja, dataen er ikke førstepri om dagen, bare innom for å ordne i nettbanken og sjekke mail. Og da må jeg innom her også, men jkan gå dager imellom. Er nok ikke alene om det, for er som regel ikke mange nye trådene som har kommet i mellomtiden.

 

Vi får nyte sommeren mens den er her, og komme sterkere tilbake nærmere høsten :) Er da innom dann og vann.

 

Ha en fortsatt god sommer alle mann.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...