Gå til innhold

strekkmerker


LilleMy85*og veslejenta +1til?

Anbefalte innlegg

Skrevet

er det noen her som har fått? jeg har fått noe på megen klør:( har prøvd å smøre meg med baby olje men det kom vist alikevel:P

 

æsj da det går bort når man soler seg i vertfall så blir de lysere

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fins overhodet ingen beviser for at det hjelper å smøre seg. Men det er GODT å smøre seg med olje! og vi trenger litt egenpleie når vi er gravide :)

 

strekkmerkene blekner litt når de får sol på seg ja :)

Skrevet

Fikk strekkmerker da jeg kom i puberteten jeg, så er godt vant med å ha de lyse tynne strekene på kroppen, fikk både på rumpe, lår, pupper og mage (helt nederst over skambenet). Får jeg flere nå så lever jeg vel med dem også :)

 

Sambo sa noe fint her om dagen, da jeg klaget over de nye som mest sannsynlig kommer.. "Slapp av kjære, ikke kall dem noe så stygt som strekkmerker, kall dem kjærlighetsmerker, for det er jo det det er. Barnet vårt..." Ble et hakk mer glad i forloveden min da ja! :)

Skrevet

JM sa noe lignende til meg i forrige svangerskap: "husk at dette er hedersmerker, og de skal du være stolte av! De er bevis på den fantastiske jobben du har vært gjennom!" jeg er egentlig litt enig :)

Skrevet

åh:) det var koselig sagt:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...