AMINE Skrevet 7. juli 2006 #1 Skrevet 7. juli 2006 I dag har jeg og min kjære mann vært gift i et år, og skal feire med en bedre middag og hotellopphold.Fikk et gullsmykke i gave fra han i dag. Alt er såbra for tiden. Bra mann, to flotte barn og en nydelig liten gutt i magen. Kan livet bli bedre?? Så jeg svever på skyer for tiden. Håper å bli der oppe en stund også, for jeg har det i grunn ganske fint her. hehe.. Ønsker alle en strålende dag:-)
Tess30 Skrevet 7. juli 2006 #2 Skrevet 7. juli 2006 åhh gratulere me bryllupsdag!!! Håpe dokker får det koseli!
Gjest Skrevet 7. juli 2006 #3 Skrevet 7. juli 2006 grattis på 1 årsdagen!! ja, det er deilig der oppe i skyene!! bare ikke mist bakkekontakten helt, da! hehe kos dere MASSE i dag!! mange klemmer fra
KrissyL & Aurora Skrevet 7. juli 2006 #4 Skrevet 7. juli 2006 Gratulerer med bryllupsdagen. Ha en kjempefin kveld og kos dere masse... Blir helt rørt og sentimantal av sånne ting for tiden :-)
katti78 Skrevet 7. juli 2006 #6 Skrevet 7. juli 2006 åååååå herliii gratulere..vi har brylløpsdag ei god uke før termin så tror neppe jeg har lyst å daske runt på et hotel da=)hehe herli er livet mitt åsså...mannen er på rigg da..men kommer på onsdag....like stas ver måne=)
popkind Skrevet 7. juli 2006 #7 Skrevet 7. juli 2006 Gratulerer så mye med 1 års bryllupsdag. Kos deg på skyene med middag og hotell. Håper det blir en romantisk kveld!! Er så kos å høre at folk har det bra!!! *Sommerklem*
mensana Skrevet 7. juli 2006 #8 Skrevet 7. juli 2006 Et liv i skyene kan være bra..hihi Gratulerer så masse, og nyyyyyt livet! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå