Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

God morgen!

Du skulle teste i dag sant? Ikke sikkert du har gjort det enda, men si ifra hvordan det gikk når du har gjort det :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Joda..siden sist g\har jeg brukt en lite formue på pinner man skal tisse på...fant ut at jeg skulle teste helt til jeg fikk positiv test. Kan muligen skimte en ultra super svak skygge på en av de hvis jeg konsentrerer meg masse!

 

...Så, nå skal jeg ikk teste før på Tirsdad igjen, hvis ikke mensen kommer da. Dette har jeg ikke råd til:)

Hva med deg?

Skrevet

Skal kjøpe i dag og teste i morgen tidelig, nei det blir dyrt dette hvis vi må holde på slik. Det skjer hvis så og si aldri at en posetiv graviditettest er falsk posetiv har jeg skjønt. Så vi har nok vært eller er gravide. Får håpe på det siste.

Skrevet

Kirsty sa fresten at hcg hormonet kan gå litt opp og ned, får håpe det bare er det som er grunnen.

Skrevet

Åh nei, du må ikke si sånn...da begynner det å krible i meg også ma jeg gå ut å kjøpe nye tester...

Må være stærk, vil heller ha nye sko enn flere tester nå!

Skrevet

hehe, ja får litt mer håp når vi hører sånt. Men nå må nå i tilfelle hormonet kjappe seg å svinge oppover igjen syns jeg.

Jeg har i alle fall sterke mens smerter som kommer og går, har bare hått det sånn på slutten av tanta ikke før tanta. Men nå kan jo dette være symprom på flere ting.

Skrevet

Å nå stakk det litt i magen, hehe, håper det er et posetivt tegn.

Skrevet

Lykke til og ha en fin helg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...