Gå til innhold

Har dere vondt i eggstokkene mellom el og ikm?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hadde el på mandag. Har nå vondt i eggstokkene hver dag. Litt på den ene siden og litt på den andre siden. Smertene kommer og går... Ikke veldig vondt altså, men kjenner de.

 

Noen andre som har det slik?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

ja =)

Har hatt det sånn siden jeg begynnte å prøve, tror kanskje det er fordi nå kjenner jeg etter om jeg kjenner no.

Skrevet

Kjenner det samme jeg også. Som om noen klyper litt, liksom. Kjenner sikkert litt ekstra etter i disse prøvetider også, hehe.

Skrevet

Jo, har dette hver syklus jeg... Regner det som pms symptom, men vet at det oxo kan være graviditets symptomer...

Skrevet

Har også hatt mye vondt rundt eggløsning og etter....lurer på om det kommmer to egg, med en ukes mellomrom....går det ann? Har ihvertfall veldig vondt hver mnd. Må ta smertestillende:(

Skrevet

Jepp - jeg har det også sånn... Det er det gule legemet som produserer progesteron.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...