Anonym bruker Skrevet 6. juli 2006 #1 Skrevet 6. juli 2006 toke fettsuging her i norge? er lei av å være overvektig nå (168cm å 104kg), orke ikke å være så stor lenger.. har prøvd mange slanke kurer uten å lykkes å når e d rett før jeg bare spyr opp alt jeg spiser.. er ikke gravid men har prøvd i over 2år nå, å begynne å bli temmelig lei nå.. er bare 22år å d er ganske vanskeligt å være så stor så jeg er når alle venninne mine er tynne.. er der aldersgrense for å få fettsuging? noen som har noen bra klinikker å anbefale? håper noen vil hjelpe!
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2006 #2 Skrevet 6. juli 2006 det er jo begrenset hvor meget fett de kan ta på fett suging. å de tar nok ikke så mye fett at det vill hjelpe deg. å jeg tror ikke det vill hjelpe med fettsuging,hvis du spiser som en hest etter på. Dessuten så tror jeg ikke du har prøvd alt. Du har allefall ikke prøvd det lenge nok til at det har virket. å den beste slankekuren(ifølge forskning) er en livsstils og mental Endring. De jeg kjenner som har gjort det har klart å gå ned mange kilo. men det er vanskelig å bryte gammle vaner.
Anonym bruker Skrevet 6. juli 2006 #3 Skrevet 6. juli 2006 fryktelig lei for det, men fetsuging er berre for tynne. Men trur det er ein behandling på sjukehuset i førde. Sjekk helse vest. Veit det er lang ventetid, men det kubbe kanskje vere noko.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå