Marimekko ♥2 gutter♥ Skrevet 5. juli 2006 #1 Skrevet 5. juli 2006 Jeg har nå fått 3 positve tester, en på lørdag, en på søndag og en akkurat nå. Så nå får jeg vel begynne å tro at dette faktisk stemmer =) Da får jeg vel kanskje ringe og bestille meg legetime da, eller kan jeg vente til jeg er litt lengre på vei? Jeg bor i Oslo, så jeg vet ikke om det haster med å få bestillt fødeplass? Litt tidlig kanskje er jo bare 4+ ett eller annet... (Hvordan regner man ut det foresten?) God sommer alle sammen!
nr.2 i februar Skrevet 5. juli 2006 #2 Skrevet 5. juli 2006 velkommen hit! regn fra første dag i siste mens, det er første uka. Eks: 17 dager etter første dag i siste mens er du 2+3
NoraNora Skrevet 5. juli 2006 #3 Skrevet 5. juli 2006 hehe.. tror nok du kan tro på det nå.. jeg har bare tatt en, men jeg har så mye symptomer at jeg tviler ikke! det der med utregningen lurer jeg også på.. håper noen svarer.. Gratulerer da!
Marimekko ♥2 gutter♥ Skrevet 5. juli 2006 Forfatter #4 Skrevet 5. juli 2006 Okei, da er jeg 4+5 da, første dag i siste mens var fredag 2 juni. Og takk for velkomsten
Gjest Skrevet 5. juli 2006 #5 Skrevet 5. juli 2006 Gratulerer! Vil tipse om www.babyverden.no Der kan dere beregne termin, og hvor langt dere er på vei ved å taste inn dato for siste mens. Hvis dere registrerer dere får dere opp et lite bilde for hver uke som viser fosterets utvikling, det er veldig gøy å se! Det står også ulike tekster som passer til den uka dere er i. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå