Anonym bruker Skrevet 3. juli 2006 #1 Skrevet 3. juli 2006 Noen som har brukt dette for å gå ned i vekt? Funker det??
Anonym bruker Skrevet 3. juli 2006 #2 Skrevet 3. juli 2006 Hvorfor avføringstabletter når du kan kjøpe reductil??? Hmmm, du kan ikke være bra??
ekenit Skrevet 4. juli 2006 #3 Skrevet 4. juli 2006 hva er det for et svar da?? Kan ikke du savre litt skikkelig om du først skal svare? Om ikke synes jeg du kan la vær. (kanksje jeg misforstod tonen i svaret ditt?) Aføringstabeletter er like godt som fiber og mye vann. (mye vann må til uansett). Frukt å gullerøtter er bra! Physylium Husk får du kjøpt på helsekosten, og funker naturlig lakserende. Ikke begi deg inn på avføringsmidler som kan gjøre tarmen avhenghig av det. Det kan funke på vekten om du er forstoppet, og bokstavligtalt "full i drit" (hihi) Lykke til!
-maria- Skrevet 4. juli 2006 #4 Skrevet 4. juli 2006 Dette er er omtrent det dummeste jeg hører. Også spiseforstyrrede bruker dette. Altså når maten er kommet til tarmen er den blitt til dritt og da er det liksom litt for seint å kvitte seg med de kaloriene. Herregud trodde dette var barneskolelærdom jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå