Isdronningen Skrevet 3. juli 2006 #1 Skrevet 3. juli 2006 Ja, etter ulykken så må det kjøpes ny vogn. Regner med at forsikringsselskapet dekker dette. Den vi hadde var en Emmaljunga Duo Edge 2005 modell med sportsunderstell. Kjempefin å se på, men vet ikke om jeg ville kjøpt den igjen. Den er veldig stor og tung. Har har en sånn liten trille også. Den er veldig enkel. Et lite soltak også går det ann å legge ned ryggen. Men den er ikke noe særlig å bruke i barnehagen. ( De sover i vogn i barnehagen ). Hva slags vogn anbefaler dere å kjøpe til ei på 1 år? Klemmer fra
Snuppa mi er nå storesøster... Skrevet 3. juli 2006 #2 Skrevet 3. juli 2006 Jeg og jenta mi er veldig glad i OTH urban jungel 06 mod:-)
-Petrine- Skrevet 4. juli 2006 #3 Skrevet 4. juli 2006 Siden han skal sove i den bør den være romslig. Hva med andre emmaljungavogner? Synes cerrox ser veldig ok ut. Selv bruker vi emmaljunga duo edge (i barnehage) og quinny 3xl freestyle. Veldig fornøyd med begge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå