eremete Skrevet 30. juni 2006 #1 Skrevet 30. juni 2006 Noen andre som er plaget med svetting?Regner med at det er homonenene som er skyld i dette, men det er ganske ubehagelig. Noen deodoranter eller noe som hjelper? Er i uke 30
Blackstar Skrevet 30. juni 2006 #2 Skrevet 30. juni 2006 Svetter normalt svært lite, men i svangerskapet har jeg fått skikkelige hetetokter innimellom. Har ikke funnet noe som hjelper mot det, må bare gå sin gang.
Nordlæning me gull i magen Skrevet 30. juni 2006 #3 Skrevet 30. juni 2006 Jeg er veldig plaget med svetting. Skal ikke så mye aktivitet til før svetten renner, og ja det er ubehagelig. Jeg kjøpte noe på apoteket som heter stopp 24, og den fungerer kjempefint for meg.
Anonym bruker Skrevet 30. juni 2006 #5 Skrevet 30. juni 2006 den nye deodoranten, tror den heter neutral eller noe (samme som sånn astma-vaskepulver) er råbra! og den setter ikke hvite flekker heller. begynte med den fordi jeg fikk utslett av nivea sin etter 3 års bruk.... men stop24 er også bra!!!!
Hidjey Skrevet 30. juni 2006 #6 Skrevet 30. juni 2006 jeg føler at hele meg koker! Er ikke sånn type svett som når man trener foreksempel, men jeg er bare konstant varm! Håper det blir litt bedre på sikt, hvis ikke må jeg fylle badestampen i hagen med kaldt vann og bo der hele sommeren
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå