Gå til innhold

SVÆRT forandret aktivitet i magen!!!!!


Anbefalte innlegg

Hva er lite aktivitet?? Og når bør varsellampene blinke? Jeg har merket BETYDELIG mindre aktivitet de siste 2 1/2 dagene. Før det var det endel aktivitet og spiste jeg en is eller drakk noe kaldt så kom det til dels kraftige spark tilbake etter en liten stund. Nå er det litt sjeldnere spark, men SVÆRT mye svakere, og det er ikek fordi babyen ligger anneledes bare, for jeg kjenenr spark på samme steder også.

 

Jeg ER jo en relativt bekymret person, men vil nødig fremså som lettere hysterisk, og er usikker på om jeg skal kontakte føden. Jeg vet jo at det er liv der, men syntes det er annerledes aktivitet..

 

Noen som har opplevd det samme??

Fortsetter under...

Igår var jeg i bursdag og drakk brus og spiste kake, for noen dager siden ville knøttet sprellet veldig etter slikt sukekrinntak, igår var det såvidt han responderte på dette. Leser også fra uke 25 SKAL man kjenen liv hver dag, men det er jo ikkedet at jeg IKKE kjenner, liv, det er bare sååå veldig forandret... Jeg er 23+5 idag.

hos meg har det dabbet litt av, men jeg har også vært mye mer aktiv....de sovner jo når vi går eller vandrer rundt så hun får mye søvn om dagen og om kvelden er jeg så trøtt at jeg sovner, men har merket litt mindre aktivitet de to siste dagene, men det har gått opp og ned hos meg med bevegelser osv ;)

sikkert ingenting galt, men ring så er du sikker, det er deg de er der for

Her var det også lite aktivitet i magen de to siste dagene, men i dag sparker babyen som normalt igjen. Tror rett og slett h*a hadde snudd seg med ansiktet mot ryggen min (hvis du skjønner), og sparket nedover/innover.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...