Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei hei

 

Da prøver vi ett nytt treff på Chaplin i Gjøvik torsdag den 6. juli kl 18. Håper mange som kan komme. Vi er lette å få øye på med disse mavene våre :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann.. :))

 

Jeg blir med den 6 juli... :))

Skrevet

Je blir med å:)

Blir mitt første treff med dere, har ikke fått det til før desverre... Artig å treffe andre med mage:)

Skrevet

Dytter... :))

Skrevet

Jeg blir også med om jeg får tid. Holder på å avslutte saker og ting på jobben, så det er litt usikkert hvordan jeg ligger ann på Torsdag. Men, kan jeg så vil jeg gjærne være med denne gangen jeg også =0)

Skrevet

Dytter denne litt je... :))

Skrevet

Hei. Avslutte? Skal du sykmelde deg alt? Har lest at det er normalt i uke 20 når en skal ha tvillinger :)

Ja hvis det går slik så blir vi da 3 stk fra Moelv på torsdag da. Du må prioritere oss da vøtt slik at du blir med. hehe.

 

 

Skrevet

Jeg blir sykmeldt fra ca uke 24(andre uka i August), men jeg skal ha tre uker med ferie først (fra neste helg)....og da vet jeg ikke hvordan det blir med jobben etter ferien. Derfor avslutter jeg det jeg kan nå før ferien for at alt skal være klart om jeg blir borte. Tror det er blir godt med ferie nå, er veldig sliten av en eller annen grunn. Varmen hjelper ikke på. Jeg blir med på Torsdag jeg om det ikke skulle være noe som kommer i veien =0)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...