Gjest Skrevet 29. juni 2006 #1 Skrevet 29. juni 2006 Hei hei Da prøver vi ett nytt treff på Chaplin i Gjøvik torsdag den 6. juli kl 18. Håper mange som kan komme. Vi er lette å få øye på med disse mavene våre
Anne mor36 +Siw-Angelica Skrevet 29. juni 2006 #2 Skrevet 29. juni 2006 Heisann.. ) Jeg blir med den 6 juli... )
Lene og Leander Skrevet 30. juni 2006 #4 Skrevet 30. juni 2006 Je blir med å Blir mitt første treff med dere, har ikke fått det til før desverre... Artig å treffe andre med mage:)
Tjatjo Skrevet 30. juni 2006 #6 Skrevet 30. juni 2006 Jeg blir også med om jeg får tid. Holder på å avslutte saker og ting på jobben, så det er litt usikkert hvordan jeg ligger ann på Torsdag. Men, kan jeg så vil jeg gjærne være med denne gangen jeg også =0)
Gjest Skrevet 2. juli 2006 #8 Skrevet 2. juli 2006 Hei. Avslutte? Skal du sykmelde deg alt? Har lest at det er normalt i uke 20 når en skal ha tvillinger Ja hvis det går slik så blir vi da 3 stk fra Moelv på torsdag da. Du må prioritere oss da vøtt slik at du blir med. hehe.
Tjatjo Skrevet 2. juli 2006 #9 Skrevet 2. juli 2006 Jeg blir sykmeldt fra ca uke 24(andre uka i August), men jeg skal ha tre uker med ferie først (fra neste helg)....og da vet jeg ikke hvordan det blir med jobben etter ferien. Derfor avslutter jeg det jeg kan nå før ferien for at alt skal være klart om jeg blir borte. Tror det er blir godt med ferie nå, er veldig sliten av en eller annen grunn. Varmen hjelper ikke på. Jeg blir med på Torsdag jeg om det ikke skulle være noe som kommer i veien =0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå