Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

herremin altså...

Jeg har tatt et par neg grav.tester på dag 32 og 35 i syklus.

Men har fortsatt ikke fått mens, og føler meg som ei vridd vaskefille akkurat som sist jeg var gravid.

Så for å fort stille min nyskjerrighet tenkte jeg at jeg kunne stikke til legen og ta en blodprøve. Dengang ei, det tar jo EI UKE å få svar på prøven!! Hallooo?

Noe så ulidelig kjedelig...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Næh....er det mulig?

Snakk om tålmodighetsprøve!!

Skrevet

Det er jo ikke alle legekontor som har utstyr til å analysere en sånn blodprøve, så det er helt normalt å måtte vente ei uke på svar.

Skrevet

Som fagperson på dette området kan jeg gi deg et forklarende svar: om du tar blodprøven på et legekontor, må denne sendes til nærmeste sykehus som utfører analysen. Når prøven er ankommet laboratoriet foreligger svaret samme dag, men så skal altså prøveresultatet skrives ut og postes til det legekontoret som den ble sendt fra. Av denne grunn kan det ta 1 uke før legekontoret har svaret.

 

Du kan jo evt dra til nærmeste sykehus å ta prøven, og deretter få legen/legekontoret til å ringe neste dag for å få høre resultatet:-):-)

Det er lov å mase litt når systemet er såååååå tregt;))

Skrevet

selvfølgelig kom jo tanta ikveld da, typisk det når jeg var og tok prøven idagmorres..

Skrevet

Det var synd catsmeds...

Men nesten litt typisk hva?

Lykke til med ny pp daC";)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...