Anonym bruker Skrevet 26. juni 2006 #1 Skrevet 26. juni 2006 Hei! Jeg og samboeren min skal reise til Rohdos neste tirsdag, jeg regnet ut på en el. kalkulator her at jeg også har el de første dagene når vi er der... Er det like stor sjanse for å bli gravide der nede?! - med tanke på varmen og slike ting!
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 26. juni 2006 #2 Skrevet 26. juni 2006 kan ikke tenke meg at det har noe å si, men kan jo være positivt da... siden dere får noe annet å tenke på..
Sistemann i magen <3 Skrevet 26. juni 2006 #3 Skrevet 26. juni 2006 har flere vennepar som har blitt gravide i syden.. mindre klær,mer tid og man slapper av med ferie.. - gode kombinasjoner har jeg hørt Så god tur, og lykke til!
Hilsen Aud Skrevet 26. juni 2006 #4 Skrevet 26. juni 2006 Hi hi, de får jo barn de som bor i "syden" også til og med de som bor i varmeste afrika. som regel en hel haug... hi hi Men for å være litt alvorlig, varme kan spille inn på sædkvaliteten. setevarme i bilen er ikke bra for svømmerne, og heller ikke det å ha sex i badsttue (d skjer jo sikkert ofte.... ) Mn sån genrell varme i form av varmt klima har nok ingenting å si. Kos dere masse, det er ingen ting som er mer effektivt i babylaginga enn en romantisk ferie!
Lessen Skrevet 27. juni 2006 #5 Skrevet 27. juni 2006 hei... må bare si det. jeg har blitt gravid tre ganger.. alle i spania!!! lykke til legen sa at det var mange som ble det
Serial mom Skrevet 27. juni 2006 #6 Skrevet 27. juni 2006 Gravid av sol,varme,nakenbading og avslapping my ass! Jeg har bodd i tropene et halvt år,og hva skjedde? INGENTING! Men håper det er annerledes for deg! Lykke til og god tur :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå