Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Hun NEKTER å bade..bare hyler og griner..

 

Hu ner 2,5 år. Og for noen uker siden hadde hun et uhell i badekaret. Hun bæsja! Hadde tatt henen på do rett før, men det kom i badekaret likevel. Hun hylte og gråt og var helt fortvila. Jeg trøstet og sa det ikek gjorde noe, og sa hun hadde vært flink som bæsja på do (hun bæsja mer på do etterpå)..

 

Men nå er hun umulig å bade..er det pga dette`?

Fortsetter under...

Hun fikk en fin sommerfugl-vaskeklut, en sånn som er en klump først (hvis du skjønner?). Men den ville hun ikke ha lenger da hun skjønte hun måtte bade..:(

 

Men kanskje jeg skal kjøpe nye leker til henne også? hmm

 

 

De gangene jeg faktisk har fått henne opp i badekaret, da begynner hun å "gråte" og må på do og bæsje..men kommer aldri noe..

Vi hadde samme problem og vi kjøpte sånne figurer som løser seg opp i vann med badeolje inni. Det var iallefall kjempestas her:-) Så har han fått baderadio så han glemmer seg litt ut da:-) lykke til videre!

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...