Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har registrert i en del innlegg her, at ansatte i diverse barnehager blir nevnt med navn. Dete synes jeg er ekstremt uheldig. Det er ikke gøy å vite at man blir diskutert offentlig i et forum som dette uansett om det er positivt eller negativt. Jeg jobber selv i barnehage og ville nok vurdert injuriesøksmål mot personer som diskuterer meg med fullt navn på nett. Personlig synes jeg dette er brudd på god nettskikk.

Tenk litt over det neste gang. Jeg skjønner at dere er engstelige for å sende barnet deres i en barnehage hvor det har vært rykter om personalkonflikt, men ta dette opp med barnehagen. Vær direkte og ærlig. Spør de om det er noe i disse ryktene. Ikke gå bak ryggen på alle og diskuter det her.

Skrevet

Du har helt rett. Vil støtte deg og få innlegget lenger opp.

 

Til alle - husk også at ryktene ofte forvrenger seg, så til slutt blir historiene helt fjerne. Og som oftest ikke stemmer med virkeligheten!!!

 

 

Skrevet

Dytter denne jeg. Viktig tema.

Skrevet

helt enig med deg: Sånne foreldre er det verste vi vet om. De som ikke klager til oss, men til alle naboene..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...