Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

skal det være masse luft i bæsjen til babyen (3 uker)? ser ut som gult skum når den kommer ut. gråter masse før den kommer gjør hun også. er det normalt? har vært sånn hele tia.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

er vel nesten ikke noe som er unormalt for avføring til fullammede barn - mye, lite, ofte, sjelden, gul, grønn, tynntflytende til helt vanntynn. mange sliter litt med avføringende første ukene - tarmen har jo ikke vært i bruk før de ble født så mye som skal gå seg til. Prøv å massere rygg og mage når babyen ser ut til å ha vondt - det kan lindre - evt prøv varmepakninger - feks ammehjelpens varmepute - se ammehjlpen.no - nettbutikken

Skrevet

hei

jenta mi hadde også det, og jeg fant ut at hun ikke tålte at jeg drakk kullsyre, så slutta med det, nå er hun snart tre mnd og tåler kullsyre igjen :o)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...