Anonym bruker Skrevet 24. juni 2006 #1 Skrevet 24. juni 2006 Vi har en gutt på 3 år som heter Henrik, og til høsten får vi en gutt til. Vi har sånne problemer med å finne guttenavn, men har tenkt på Fabian. Henrik har brunt hår og masse krøller, og regner med at lillebroren blir tilnærma ganske lik... :-) Syns at kanskje Fabian passer på en slik liten bror, hva syns dere? Bare vær ærlig, tåler d.... :-)
ale.con Skrevet 24. juni 2006 #2 Skrevet 24. juni 2006 Fabian er et stilig navn! Veldig bra til brunt hår og krøller. Lykke til!
Gjest Skrevet 24. juni 2006 #4 Skrevet 24. juni 2006 Fint navn! Tenker litt på utrykket Fy Fabian,da. Klem:o)
Ronja80.mor til 2 Skrevet 24. juni 2006 #5 Skrevet 24. juni 2006 Minner meg om en eller annen roman-serie eller noe sånt. På coveret var det en muskuløs mann med vind i håret. Syns det er et flott navn.
Anonym bruker Skrevet 25. juni 2006 #6 Skrevet 25. juni 2006 Syns det er et grusomt navn, det høres ut som et skjellsord!! "fy fabian" = fy faen!!
Vipsenmamma Skrevet 26. juni 2006 #7 Skrevet 26. juni 2006 Jeg liker ikke Fabian, tenker bare fy Fabian.......
Maren Beth Skrevet 26. juni 2006 #8 Skrevet 26. juni 2006 Jeg er så enig med deg! Fabian er et kjempenydelig navn! Hadde så lyst å bruke det viss jeg ventet en gutt.. -men det ble altså en jente på meg:) Kanskje like greit, for ble kraftig motarbeidet av min bedre halvdel. Han tenkte kun på "fy-fabian", og dermed var det helt uaktuelt! Men dersom dere begge liker det, så kjør på!!!! Lykke til:)
Chimera Skrevet 26. juni 2006 #9 Skrevet 26. juni 2006 Jeg tenker også på fabian som banne ordet til pippi langstrømpe....
Bolle-berta Skrevet 26. juni 2006 #10 Skrevet 26. juni 2006 Unnskyld, men jeg liker nok heller ikke det navnet. Men derimot syns jeg Henrik er veldig fint altså!! Lykke til!
Salvadora Skrevet 26. juni 2006 #11 Skrevet 26. juni 2006 Var det ikke en sånn kjent amerikansk pornostrerne/kjekkas som het fabian??? Får i hvertfall litt sånne assosiasjoner :-) Henrik var fint.
Gjest Skrevet 27. juni 2006 #12 Skrevet 27. juni 2006 Vet en kjendis Wenche Foss sin sønn heter Fabian og et av to barnebarn heter Fabian Emil. Synes fint navn Fabian Emil... Ho har bare to barnebarna Fabian Emil og Christian August.
luba Skrevet 28. juni 2006 #13 Skrevet 28. juni 2006 Salvadora; du tenker sikkert på Fabio? Liker ikke så godt Fabian, - tenker også på sønnen til Wenche Foss (ikke at jeg har noe i mot han altså), syns det er litt for overklasse.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2006 #14 Skrevet 28. juni 2006 Heisann!! Tusen takk for alle meningene deres!! Vi har ikke bestemt oss enda, og vet ikke om det blir Fabian eller noe annet. Tenker også litt på August, William og Lukas. Så dette kan ta sin tid.... :-) Men tusen takk til alle dere som ville dele meningene deres med oss!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå