Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Hei! Har ikke fått svar på mange innlegg her nå, så begynner å lure på om jeg har fornærmet noen eller noe? I så fall var det ikke meningen:)

 

Håper alle får en fin St.hans!

Husk å legge 7. (eller er det 9) blomster under puta og ønsk deg noe. Lurer på hva det blir gitt.. ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei du!

he he.. så vidt jeg vet har du ikke fornærmet noen.... men kan bare snakke for meg selv egentlig. fortsett å skrive inn innlegg du, er nok bare tilfeldig tror jeg...

god St.hans til deg også!

Skrevet

Har i hvert fall ikke fornærma meg:-)

 

Da er det blomsterplukking som gjelder.. hehehe.. takk for tips;o)

 

Håper du får en fin St.hans også!

Gjest Bjørnen Collargol
Skrevet

Det med blomstene under puta har jeg faktisk ikke hørt om før, men får ta meg en tur ut da skjønner jeg :-)

 

God St.Hans til deg også!

 

Klæm

Skrevet

Du har ihvertfall ikke fornærmet meg :) Og jeg er ikke alene om å tro på det med blomseten heller ser jeg.... så hyggelig :)

 

God St.Hans til deg, og dere alle sammen.... :)

 

Klem fra

Skrevet

Hurra! Jeg var ikke blitt usynlig ;)

 

Tusen takk jenter! Håper dere får en flott helg alle sammen!

 

Jeg har mistet troa på at vi skal klare dette jeg, iallefall på egenhånd. Lurer noen ganger på om de som ønsker seg mest ikke får selv så de kan gi all kjærligheten til et barn som trenger det.. Har faktisk sett mer på adopsjonssider enn prøverør etc. fordi vi helt fra starten snakket om å adoptere en dag,men vet vi ønsker oss en egen først. Få oppleve graviditet, fødsel og det å ha en bitteliten er et veldig stort ønske. Håpet er der da iallfall! Til og med lei av sex..;) Ikke så moro når man ikke kan gjøre sånn og sånn for da renner de ut osv... Uff, hjertesukk der altså. Sorry tristheta. men det hjelp iallefall veldig på med alle de koselige innleggene! Dere er knuppelupper!

Skrevet

 

Du har inok ikke fornerma noen.Det at du ikke har fått noen svar er nok fordi vi ikke har noen erfaringer med el sprøyter og diverse ting rundt det. Er det ikke det du har stilt spørsmål omkring? Synes jeg kan huske at jeg gjerne ville svare deg, men ikke hadde noen svar å gi deg.

 

God helg!

Skrevet

Det med blomstene lærte jeg også da jeg var lita; du skal legge 7 forskjellige sorter blomster under puta på sankthansnatten for da drømmer du om den du skal gifte deg med!

 

Sukk, er ikke det romantisk så vet ikke jeg... Men ikke i mine villeste drømmer hadde jeg drømt at jeg skulle få en sånn drømmemann som jeg faktisk er gift med ;)

Så jeg er ferdig med å tørke blomster under hodeputa.... He, he...

Jeg har vært syk, tett og forkjøla og hodeverk på sankthansaften, og med det været her nord er det like greit å sitte inne i sofakroken med laptoppen.. Men takk for hilsen likevel! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...