Gå til innhold

så svaaaakt...?


tjohoy 2 prinsesser + lite frø

Anbefalte innlegg

Skrevet

Mornings! nå har jeg testet min morgen urin.... får et svaaakt pos merke,men det vises bare over havle ruta... hmmmm....??? Dette er 2 test på 3 dager som blir slik!! Ha nå?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Krysser fingrene for deg!!

Syns det var litt merkelig at den kun viser halve ruta. Kan det være at testen er defekt? det står noe om det i bruksanvisningen.

Vill evt.tatt en test til. Er du langt over IKM?

Skrevet

jeg vil også tro at testene du har tatt er defekte. For når det vises på bare halve ruta, kan den vel ikke være positiv? Men fortsett med testingen, kan jo være at du bare må vente noen dager før du får positiv?

 

Lykke til!

Skrevet

Det er bare pos svaret som vises i havle ruta, det andre streket er ok! kan vel se anntydninger til et strek over hele om jeg legger godviljen til.... er ca 2 uker over ikm.... testet pos veldig sent sist jeg var gravid, så det er bare å håpe!!! får tro at det ikke er bare kroppen som er ute av system, for det hender den er det!!!

Skrevet

Krysser fingrene for at du er gravid ;o) Men jeg ville nok ha kjøpt meg en ny test (CB) så er du helt sikker!

Skrevet

jeg var iuke 7... men veeeeeldig svak strek...

lykke til:)

Skrevet

jeg er også i 1 pp etter sa... har testet neg tidligere så det er ikke den som lurer meg.... føler meg litt gravid også, hadde vært hærlig om det satt med en gang!! hvem vet!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...