Gå til innhold

Desember: ..ah...sprekker snart...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er sååååå mett. Jeg og samboern var forlovere til et vennepar av oss som var hos sorenskriveren å giftet seg i dag. Lille tulla var hos mormor mens vi var å spiste en sinsyyyyyk middag sammen med brudeparet. Var så koslig. :)

 

Første gang siden tulla kom til at jeg og samboern har gjordt noe sånt sammen og vært så lenge borte fra tulla samtidig. Det var litt rart, men godt :) Det var greit når det var mormor som hadde ansvaret for hun kjenner henne så godt, treffes sikkert 5 dager i uken. Slappr av da kjenner jeg. må vel prøve oss på ei overnatting snart. Mormor har så lyst men jeg har ikke vært klar for det ennå.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Åhh...det hørtes bare utrolig deilig ut! Digg å ha noen timer for seg selv utenfor huset sammen med mannen, og samtidig være trygg for barnet! Fint at du klarte å slappe av, da....hehe....som regel safe hos mormor!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...