Gå til innhold

atferdsendring bebis 8 mnd


Anbefalte innlegg

Hun har hele tiden vært så "selvstendig". ikke vært problem for henne å leke alene, være i grinda. Og jeg har kunne gått ut av rommet uten at hun har fått anfall. Nå går ikke det lenger. Hun hyler når jeg forsvinner på kjøkkenet en tur. Hyler når hun må være noen minutter i grinda, og alene på gulvet. Når hun skal hvile freser hun rundt i den senga som en annen snurrebass. Under måltidene er det vaskelig å få gitt henne noe.

 

Hva er dette da? Ingen tenner på gang. Hun har allerede 8-9 stk av de.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5421263-atferdsendring-bebis-8-mnd/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Slik er det her også! 8 måneder og gammel og liker plutselig ikke lekegrinda lenger, og å være alene.. Og sove på dagtid? nei det har vi IKKE hørt om...! Hun som pleier å ha minst to lurer på dagtid.. Kanskje det bare er alderen? Håper det :o)

Slik er det her også, er 9 mndr og har vært slik i noen uker. Håper også det er alderen. Er helt propell i senga, snur seg rundt og rundt, står på alle fire, bena i været osv og skal IKKE ligge alene. Før sovnet hun raskt, var bare å legge henne og gå ut av rommet. Kanskje det er 8 måneders seperasjonsangst? Skal visst være vanglig med søvnvansker rundt denne tiden..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...