Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Takker for meg her inne på 2 trimester. Min siste dag idag. Imorgen blir det 3 trimester. Litt skummelt men også veldig stas.

 

Er i fin form og synes ikke det er så tungt enda. Det eneste er jeg har forspist meg på middag idag og føler meg litt sprengt i magen akkurat nå. Men middagen var jo så god.... Magen har blitt rund og fin nå. Her om dagen var en som reiste seg for meg på bussen...thi hi litt rart.

 

Men jeg storkoser meg om dagen. Alle sier magen min er så fin. Jeg er jo veldig stolt av den. Den har blitt en skikkelig fotball.rund mage. Har lagt på meg 3,5 kg. Ingen hevelser eller andre problemer. Føler meg heldig. Har fått kjøpt inn mye av det nødvendige. Pusler med de tingene vi har hjemme nå. Ser på klærne til lille gutten vår. Skal snart begynne å ordne til på barnerommet. Skal ikke male, bare blytte ut sovesofaen og PC. Og så putte inn baby-tingene. Og LilleTrollet sparker og koser seg i magen (tror jeg da...). Han snur og vrir seg hvertfall mye, og det er vel et godt tegn:-)

 

Så takk for meg her inne og så sees vi inne på 3 trimester. Håper dere andre koser dere like mye som meg:-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lykke til videre, følger etter om fire uker:) Da er det "sjamøretappen" igjen, som minkjære mann pleier å kalle det:) (lurer på hva han kan mene med det:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...