Anonym bruker Skrevet 20. juni 2006 #1 Skrevet 20. juni 2006 ...har nå hatt riktige sammentrekkninger i ca 3 timer (etter en omgang med sex). Kjenner hvordan det starter lengst ned i skjeden og jobber seg oppover som riktige tak i nedre del av magen samt i korsryggen - kan ikke stå oppreist når de kommer. De varer fra 20-60 sek og kommer hvert 5 min i gjennomsnitt. Håper noe er på gang nå. Er 6 dgr på overtid så er veldig klar.... sist gikk jeg 14 dgr over. Har jordmor time imorgen hvis ikke noe skjer.. Jeg krysser fingrer og tær at noe er i gang..
Vona Skrevet 20. juni 2006 #2 Skrevet 20. juni 2006 Oi, spennende! Får håpe det er din tur nå, ja! Lykke til!
kevin+oscar Skrevet 20. juni 2006 #3 Skrevet 20. juni 2006 da håper vi d er din tur!!!!! lykke til:-)
4.juli Skrevet 20. juni 2006 #4 Skrevet 20. juni 2006 Har det skjedd noe mer? Her er vi alle spente. Lykke til og kos deg med den lille:-')
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2006 #5 Skrevet 21. juni 2006 Nei ikke noe mere har skjedd. Jeg venter å venter. Takene har settet i hele natten også med jevne mellomrom, dvs når jeg snudd meg. Har vært våken hver time - måttet på do mm. Så fort jeg rører meg kommer de hyppigere og er vonde. Har ringt føden, da min samboer jobber på andre siden Oslo, for å høre hvis vi skulle komme in for å sjekke ev åpning mm - men siden riene ikke er regelmessige så skulle vi avvakte og se. Skal jo til jordmor senere i dag på vanlig kontroll, får se hva hun sier. Har vært å tømt magen betraktelig idag, det kan jo også være ett tegn. Det trengs jo litt plass derinne når babyn skal ut.... Håper det skjer noe i dag..... Litt vanskelig med barnevakt om natten, lettere om dagen da datter vår er i bhg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå