Gå til innhold

November: Ny her!


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Ja etter at jeg var passert 3 mnd fortalte jeg han det, men nå i ettertid kunne jeg godt ha tenkt meg å ventet, han er i 100, å spør hver eneste dag om det nærmer seg, å 1000 andre spm :) hehe det er lenge å vente for han det er klart, men alt av forberedelser er han nå med på, vi sitter å pakker ut gamle klær fra han var liten, å han blir så stolt når jeg sier at nå er det lillebrors tur til å bruke dem etc :)

Han gleder seg veldig, men som sagt, jeg tror at jo lengere man venter jo bedre :))) tiden går jo så mye saktere for de yndige små!!

Klem fra meg :)

P.S vil gjerne høre om UL din :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5406723-november-ny-her/#findComment-5438563
Del på andre sider

Hei vinterbaby!

 

Ja, kan tenke meg det er mange spm du har fått. ;o) Veldig kjekt at han får være med på forberedelser. Det gjør det mer reelt for de. Spent på reaksjonen til gutten min. Nå er det ikke lenge til tirsdag. Gleder meg masse. Kommer inn om og forteller om ul. ;o)

 

Fortsatt fin lørdags kveld!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5406723-november-ny-her/#findComment-5461423
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...