Elias og Kristians mamma Skrevet 19. juni 2006 #1 Skrevet 19. juni 2006 Jeg er gravid!!!!! Tok en test i ettermiddag, hadde "spart meg" noen timer før jeg gikk på do, og da var det to tydelige streker. Har hatt vondt i hodet og vært kvalm noen dager og veldig trøtt en ukes tid. Mensmurringer og litt stikk i magen har det også vært. Må få bestilt meg en legetime for å få bekreftet det helt, men jeg er vel egentlig ikke i tvil. Har da termin ca 22 februar. Lykke til videre alle sammen, måtte det snart sitte hos dere også sender masse babystøv::::::::>
mamman_til_Noah_&_veslegutt! Skrevet 19. juni 2006 #3 Skrevet 19. juni 2006 gratulerer så mye!!! jeg går med akkurat de samme symptomene som deg, og hadde de samme symptomene sist jeg var gravid, så kjenner at jeg blir veldig mistenksom her nå... men tør ikke helt å håpe for mye heller.. men uansett; stor gratulasjonsklem til deg! ))
Solunger aug-07 og april-09 Skrevet 19. juni 2006 #4 Skrevet 19. juni 2006 Gratulerer så mye og lykke til videre!
#Aurora har tre gutter# Skrevet 19. juni 2006 #5 Skrevet 19. juni 2006 gratulerere og lykke til videre.
Phoebe Skrevet 19. juni 2006 #6 Skrevet 19. juni 2006 Så flott å se at så mange får det til i disse dager! Får håpe lykken fortsetter!!
Baby4påvei-har kommet :-) Skrevet 19. juni 2006 #7 Skrevet 19. juni 2006 Gratulerer kjempemasse!!! Hopper du inn på 1. trimester da eller? Snakkes.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå