Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

noen som er på nett nå som vet.. Tullemor er oktober 03 modell og har begynt å tegne sirkler. Tegner inn armer, bein etc på "hodet" på forespørsel, ikke av seg selv. Når er det normalt at barna begynner å tegne figurativt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min datter ble 2 i februar og har nok gjort det i noen måneder nå. Men jeg vet ikke når det er mest vanlig.

Skrevet

min ble to i feb og. Hun tegner en slags runding, og liker å "fylle" de. Storesøster har slik "megasketcher", slik med magnet, som du "visker bort", og den liker hun å tegne rundinger (de blir veldig ovale da...) og fylle de.

og lager "liksom bokstaver", bare streker da, hermer etter storesøstrene sine der. Lager ikke armer og ben enda på rundingene sine

Skrevet

hmm...min som blir 3 i oktober tegner bare kruseduller enda så vidt jeg har fått med meg....

Skrevet

Mi på snart 2,5 år tegner nesten rundinger. Og her en dager hadde hun tegnet en oval en. Hun sa det var en mann og så skulle hun tegne rumpe *fnis*

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...