Gå til innhold

Hjelp, blødning...


jordbærsjokolade

Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Jeg hadde en mb 11 mai i år. For 4 dager siden begynte jeg å få en svaak mens liknende smerte i mellomgulvet og for tredager siden hadde jeg en liten (bitteliten) blødning. Virket som litt gammelt blod. Ikke noe mer blod etter det, bare litt spor av veldig lite brunt blod. Men mens murringen er der ennå. Kan dette være rester av mben som ikke kommer ut, eller en infeksjon, eller en mini mens? eller..En festningsblødning?

Blir litt redd!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei hei igjen Elinelinea :o)

 

Det høres ut som om du spotter, dvs litt blod som kommer ut et par dager før selve mensen kommer. Så du skulle vel ha TR rett om hjørnet.

Vet at du gjerne vil bli gravid igjen, men nå vet du hvertfall at kroppen er på vei mot normalen igjen... Så da er det bare å kjøpe eggløsningstest å vente og se etter EL ;o)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...