Anonym bruker Skrevet 15. juni 2006 #1 Skrevet 15. juni 2006 Vet det er utenom tempa, men skal på fest lørdag og er bleik som snøen selv. Har så lyst til å være litt brun, ikke kjempe brun, men en gylden fin farge som ikke blir skjoldete. Jeg hater solarium og har aldri brukt slik spray / krem før, er det noen som har en god en å anbefale ??
irenben Skrevet 15. juni 2006 #2 Skrevet 15. juni 2006 St. Tropez er helt suveren. Det beste er vel å gå til en salong og bli sprayet, det har jeg prøvd to ganger i forbindelse med at jeg giftet meg, og det var helt supert. Men jeg vet at man kan få kjøpt de til å gjøre det selv også.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 16. juni 2006 #3 Skrevet 16. juni 2006 eneste jeg IKKE har god erfaring med er l'oreal. piz buin har jeg fått jevnt resultat med (hvis jeg har vært nypeelet først), men man blir ikke knallbrun på første smøring så der må man nok regne med å smøre hver dag ei stund )
Happy Ignorant Skrevet 16. juni 2006 #4 Skrevet 16. juni 2006 Cosmica sin selvbruningskrem bruker jeg. Blir ikke skjoldete, men styr unna knær og albuer for de blir veldig mørke. Og skrubb hendene godt etterpå, spesielt rundt håndflatene.
Happy Ignorant Skrevet 16. juni 2006 #5 Skrevet 16. juni 2006 Smurte meg to dager på rad, og synes jeg ble ganske brun av det.
Karomamma Skrevet 16. juni 2006 #6 Skrevet 16. juni 2006 Jeg bruker også Cosmica, billig og bra! Et tips er å smøre hender og føtter inn med vanlig fotkrem/håndkrem helt til slutt, så jevner du ut skarpe skiller.
lille mus meg Skrevet 17. juni 2006 #7 Skrevet 17. juni 2006 Lancome sin spray er dårlig, syntes jeg. Den er håpløs og få fin på, brunfargen blir fin, men etter noen dager blir den helt forferdelig.Den sprekker på en måte opp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå