oktoberbarn Skrevet 15. juni 2006 #1 Skrevet 15. juni 2006 Det er derfor det alltid er fullt på fødestuene fra mars-mai.....så det er bare å brette opp ermene and get busy. Her skal det lages mange vår 2007 babyer eller hva jenter??? Jeg er ihvertfall klar!!!! IKM i slutten av mnd, så tror jeg har EL nå.....merker svært lite skjønner dere. Men det skal ihvertfall koses litt hos oss i dagene fremover. Lykke til alle sammen:)
Dyne&Pute Skrevet 15. juni 2006 #3 Skrevet 15. juni 2006 Jeg er med!! ;-) cec26 sa at hun ser at det fortsatt blir sommer graviditet på meg..(har nemlig blitt spådd av henne før) hihi!! Gleder meg til endelig blir vår tur! Krysser fingrene for at alle snart blir på tjukken! hihi!!
-4.mai- Skrevet 15. juni 2006 #4 Skrevet 15. juni 2006 ja, rydd en plass på føden til meg i mars! Eller februar for den saks skyld
Gjest Skrevet 15. juni 2006 #5 Skrevet 15. juni 2006 Ja neste vår SKAL jeg være en av alle de struttende damene, og neste sommer skal jeg være en av alle de med nyfødte bebiser!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå