jalli Skrevet 14. juni 2006 #1 Skrevet 14. juni 2006 Så ser det ut for at jeg er her i enda en mnd. Tanta er på vei,gjett om jeg skal kose meg på ferie. Ikke annet å gjøre enn å slappe av å kobble helt ut.
♥♥Vilsågjerne♥♥ Skrevet 14. juni 2006 #3 Skrevet 14. juni 2006 Kos deg på ferie:) Og lykke til i neste pp... Kanskje kjærlighetsbarnet blir feriegave?
#Aurora har tre gutter# Skrevet 14. juni 2006 #4 Skrevet 14. juni 2006 dere tanta er noe dritt den,er ikke noe glad i henne nei.Lykke til neste pp
jalli Skrevet 14. juni 2006 Forfatter #5 Skrevet 14. juni 2006 ja var sikker på at det gikk denne gangen har vert så rar.Men som mangen andre har skrevet her inne.Den der kroppen lurer oss. Ny sjangs i ferien:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå