Gå til innhold

Mannen krever sitt


Anbefalte innlegg

Hvordan strekker dere til? Jeg har barn på 2,5 år, dødssliten om kvelden etter jobb og barn, men da babler mannen min om sex. Hvor skal jeg hente energien og lysten fra? Er det mulig å få tilbake sexlivet? Ser ikke slik ut, jeg må nok slite med en mann som sutrer for han får for lite sex. Har så dårlig samvittighet for så mye jeg ikke har fått gjort, så jeg kan jo få dårlig samvittighet av å gi for lite sex også.

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5336558-mannen-krever-sitt/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hos oss er det omvendt. Mannen min sier han er så trøtt og sliten, så hadde det vært opp til han, tror jeg vi hadde hatt sex 2 ganger i året. Ikke mye tjangs å bli gravide igjen i denne gården : (

 

Må innrømme at jeg blir litt forbanna av og til. Iallefall når vi har "planlagt" det 2-3 dager i forveien, slik at han skal være "forberedt".

prøv å få tid til å trimme, du vil da bli i bedre form, få mer overskudd og føler deg da mer vell med deg selv. Da kommer nok lysta litt etter hvert. ett anna tips er at du avtaler med mannen din at i løpet av en periode (feks 2 uker) så skal han bare kose med deg og "terge" deg uten å bli for nærgående. dette vil sette fart på lystene :) i denne perioden er sex forbudt uansett, du vil etterhvert skjønne hvorfor. lykke til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...