___ Skrevet 9. juni 2006 #1 Skrevet 9. juni 2006 Er det andre gammlinger fra Asker eller Bærum her? Hadde vært hyggelig å få kontakt med andre i samme situasjon på egen alder. Jeg er askerbøring, 39, har en datter på 16 mnd og termin med nr 2 i slutten av desember.
phantomet Skrevet 11. juni 2006 #2 Skrevet 11. juni 2006 Jeg bor i bærum. Er 35, og har en sønn på 2,5 år. Har termin i september
Håp. Skrevet 12. juni 2006 #3 Skrevet 12. juni 2006 Hei! jeg bor i Sandvika og skal føde på Bærum Sykehus. 37 år og temin 10 juli. Førstegangsfødende. Var på føden i dag pga mistanke om vannavgang. Fant ikke noe og ble sendt hjem etter ultralyd og g.u. Alt så greit ut. Hodet er godt festet langt nede i bekkenet! De var veldig hyggelige og imøtekommende der oppe. Lykke til!
Sophisis Skrevet 13. juni 2006 #4 Skrevet 13. juni 2006 Hei! Jeg bor i Lommedalen og er 37 år. Har termin 15. juli - fødested Bærum Sykehus. Jeg har en datter på 6 år fra før, men har glemt helt hvordan det var å ha en baby i huset. Begynner å få litt panikk med tanke på hvor små og hjelpeløse de er. Hvordan skal dette gå? Må være noen gravide-hormoner som tuller med hjernen min :-) Denne chatte-siden er desidert den beste jeg har vært inne på. Her er det både hyggelig og interessant! Sop37
Selma62 Skrevet 14. juni 2006 #5 Skrevet 14. juni 2006 Ja, vil du ha en skikkelig gamling finnes jeg, er 44 og fikk akkurat en sønn. Bor i Asker. Vi er tre stykk som møtes på dagtid da vi akkurat har fått baby, men du kan kansje bare på kveld en så lenge..? Flott julegave!
___ Skrevet 14. juni 2006 Forfatter #6 Skrevet 14. juni 2006 Ja, jeg kan nok bare på kvelden foreløpig. Håper da inderlig at jeg ikke må sykmeldes med det første :-) Jeg går på veggen om jeg må være hjemme for lenge. Ellers hadde det vært hyggelig.
Mooncake Skrevet 14. juni 2006 #7 Skrevet 14. juni 2006 Hei, Jeg flytter til Sandvika området i august og skal føde på Bærum Sykehus. 34 år (og fyller 35 år samme dag som vi tar over det nye huset) og temin 7 desember. Førstegangsfødende.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå