Gå til innhold

I går kveld opplevde jeg noe merkelig......


Anbefalte innlegg

Gjest -lilly-
Skrevet

Etter en lang kveld på sofaen ble magen min helt merkelig. Den ble kjempe hard (værre enn med kynnere), og slik var den i over en time. Klarte nesten ikke å bevege meg. Kynnere pleier jo å stramme i noen få minutt for å så gå tilbake til det normale, men i går var magen kjempe hard lenge. Tilslutt gikk jeg og la meg og da jeg vokna i dag var magen normal igjen. Noen som har opplevd noe lignende???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fikk akkurat ei melding av ei som har termin om 1 uke, hu hadde det akkurat likedan i går kveld. Lurte også...

 

Noe på gang kanskje

Skrevet

jeg også hadde d sånn for et par dager siden..merklige greier...

 

Gjest -lilly-
Skrevet

Håper ikke det er noe på gang enda......er bare i uke 33 (men fødte i uke 34 i forrige sv.skap så det er det jeg frykter).

Skrevet

syns faktisk jeg opplever dette ofte selv, og her er det ikke noe på gang. vet ikke hva det er, men magen blir hvertfall hard og det varer lenge.

Gjest -lilly-
Skrevet

ja det er sikkert helt normalt......Selv om jeg syntes at en time var veeeeldig lenge....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...