Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Nå er ikke min 2 før i august, og muligens så er vi på ferie da... I så fall blir det bare familieselskap når vi kommer hjem igjen.

 

Men hvis vi ikke drar på ferie, kommer jeg til å ha familieselskap (har ingen flere barn i familien ennå, kun voksne). Kanskje inviterer jeg noen venner med barn og barselvenninner med barn til et slags "etterpålag".

Min blir 2 år i august og jeg har tenkt å ha familieselskap på dagen. Barneselskap venter vi et par år med. Har ingen venner med små barn, og har ikke så mye kontakt med nabobarna ennå. Har heller ingen kontakt med barna i barnehagen privat.

Annonse

Nei vi skal ikke ha barneselskap.

Men inviterer familie (der er jo en del barn). også inviterer vi faddrene, de har også barn.

 

Når mini er 4-5år kommer vi til invitere noen fra bhg. Men no har han ingen venner. Henger seg bare på storesøster. Mine har ikke fått bhg plass enda.

Han blir 2 i slutten av august, så jeg har ikke helt tenkt så langt ennå.

Det blir vel litt familie, noen venner med små barn, og kanskje kanskje to naboer med barn som er henholdsvis 1) akkurat like gammel og 2) litt eldre men går i den barnehagen han skal begynne i.

Vi kommer niok til å gjøre som på 1 års dagen, en barnebursdag og en familiebursdag. I barnebursdagen kommer vi til å innvitere de barna hun leker mye med både kusiner/fettere på samme alder, bestevenninen i barnehagen, barna til noen venner av oss og nabogutten.

Nei, han er for liten til å skjønne poenget likevel tenker jeg, så vi har bare familiebesøk for ham i år og neste år. Ikke fordi, vi har nok av unger i familien da :-) Eldstemann blir 4 år en mnd etter minsten blir 2 år, og han skal for første gang ha barnebesøk, han skal selv få velge gjestelisten sin synes jeg. Her vi bor er det ikke vanlig med barnebesøk før de er 4 år.

Annonse

her har vi bare familiebesøk, men det er mere enn nok det, har stor familie og mange unger, så det blir bra, tenkte å grille i år, for han har bursdag midt i juli, og eg dagen etter så da blir det masse feiring på samme dag, natten lang =), tenk så stor han har blitt, snart to år, og skravler masse, er så søt atte!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...