Anonym bruker Skrevet 7. juni 2006 #1 Skrevet 7. juni 2006 Jeg ser det er mange som sliter med å slutte å røyke. Jeg vet ikke om det er mye til motivasjon, men ta å les om hun damen som slutta å røyke på Min Historie. Jeg syns det var en fin historie, og kan tenke meg til at ihvertfall noen kommer til å få motivasjon=)
Anonym bruker Skrevet 11. juni 2006 #2 Skrevet 11. juni 2006 takk for tipset. Det var morsom lesing. He he og gjett om jeg kjenner meg igjen i mye ???!!?? Var fin inspirasjon. Er på vei jeg oxo og dato for siste nikotin intak er 24/6! Foreløpig tviholder jeg på mitt ene intak pr dag.. Er jo stolt for at jeg kun har et intak, men må ha de siste dagene her for psykens tilvenning:-) Men er nå mer motivert en noen gang.
Anonym bruker Skrevet 12. juni 2006 #3 Skrevet 12. juni 2006 KJEMPEFLOTT!!! Bra at innlegget hjalp deg litt=)
Karinamm Skrevet 14. juni 2006 #4 Skrevet 14. juni 2006 hei kjekt å sjå et tema på dette. i det vi bestemte oss for å prøve som vi da forsett driver med, så la eg røyken bort med en gang. har nå ikkje røykt på 3 måneder. det går an å bare legge den fra seg, men du må ha vilje til det..... til alle som prøver å slutte lykke til og du kommer til å greie det med go vilje.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå