VilJegVil? Skrevet 6. juni 2006 #1 Skrevet 6. juni 2006 Fikk noen her mensen tross at de var gravide? Når testet dere i så fall positivt og hadde dere vanlige mens symptomer? Jeg har for første gang hatt normal syklus lengde og hadde sex gjennom El , mensen har kommet, men ingen mens symptomer. ikke pms, ikke vondt imagen, bare tynt blod ( ikke kraftig blødning ) og noen kjedelige kviser... Vann i kroppen har jeg ikke og det er jeg veldig plaget ved når jeg har mensen. Kan noen fortelle hvordan dette var for dere?? Takk og glad for svar hilsen den ivrige prøveren,
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 6. juni 2006 #2 Skrevet 6. juni 2006 Søskenbarnet mitt hadde mens til hun var 6 mnd. på vei :-)
Mari+Lukas06+Vilde08*fødeklar Skrevet 6. juni 2006 #4 Skrevet 6. juni 2006 Ja, det er det :-) Hun viste det heller ikke, at hun var gravid :-) Var bare glad for at hun hadde lagt på seg litt ( er veldig tynn da )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå