Heli 79-har jente+ gutt Skrevet 2. juni 2006 #1 Skrevet 2. juni 2006 Endelig ser det ut til at systemet fungerer slik det skal. Så nå håper jeg på en produktiv pinse helg kan dere godt si. krysser fingrer ( men ikke tær) på at det blir full klaff! god pinse helg jenter!
Susi og prinsessa Skrevet 2. juni 2006 #2 Skrevet 2. juni 2006 Heisan Heli79 Gratulerer så mye med positiv test, kos deg med graviditeten:) Klem fra
Gjest Bjørnen Collargol Skrevet 2. juni 2006 #4 Skrevet 2. juni 2006 Ja da får vi krysse fingrer for at pinsen i år er pinsen med stor P :-) Lykke til!
trolliord Skrevet 3. juni 2006 #5 Skrevet 3. juni 2006 hei hei:-) min første gang her ......møter på deg hehe. gratulerer så mye med det store som er i vente....håper jeg og min kjære er like heldige.. klem oss
Heli 79-har jente+ gutt Skrevet 3. juni 2006 Forfatter #6 Skrevet 3. juni 2006 Heisan dere. vil bare presisere at det var positiv el test ikke graviditetstest. så jeg er ikke gravid. men takk for hilsingene uansett:)
V.I.Bebbi er gravid Skrevet 6. juni 2006 #7 Skrevet 6. juni 2006 Hei... Så heldig du er da...I dag brukte jeg den siste pinnen og ingen positive EL-test hittil,må i veien å kjøpe en pakke til etterpå...Dette er dyrt,men det er det oxo å ta Graviditets-test hver mnd:( Men lykke til...krysser fingre for deg oxo
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå