Gå til innhold

EL, akupunktur og litt forskjellig:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sliter med skikkelige ustabile sykluser. Hadde pos. EL-test for ca en måned siden, ingen TR har kommet, og jeg er ikke gravid...I går hadde jeg noe som kan likne EL-slim, jeg tok en EL-test som igjen var pos. Ha er det som skjer? Kan det være at kroppen min prøver å slippe det berømte egget, men ikke klarer det?? Eller hvorfor får jeg flere pos EL-tester i den sammen "syklusen" (hvis jeg har noen syklus i det hele tatt...)??

 

Skal legge til at jeg var til min første akupunktur -behandling på onsdag, ken vel ikke være den som gjør nytten sin allerede?? Skal til ny time i dag!

 

Hilsen forvirrede-

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Synes du skal gå til gyn. å få tatt UL av livmora di. Det kan være at slimhinna der inne er alt for tykk og at du trenger piller for å få i gang mensen.

 

Et befrukta egg vil ikke feste seg hvis ikke slimhinna har god kvalitet...

Skrevet

Har vært hos gyn, har fortykket slimhinne, men han hadde troen på at det ville rette seg av seg selv. Han mente at det ikke var noe poeng med Primolut. Skal komme tilbake i sept. dersom ingening har skjedd.

 

Flere som tror noe om dette??

Skrevet

Du gjør selvfølgelig som du vil, men jeg synes det høres leeeeeenge ut å måtte vente helt til september med å få hjelp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...