chasti Skrevet 2. juni 2006 #1 Skrevet 2. juni 2006 Trenger dagmamma til Christian 1år, i og fra august! Vi bor på Bøler. Lekekamerater ønskes :-)
Mamman til Astronauten Skrevet 6. juni 2006 #2 Skrevet 6. juni 2006 Hallo, har dere fått napp? Dersom dere har det, fint om du kontakter oss ([email protected]). Vi leter også etter en god dagmamma i dette området, og vil gjerne ha en som skal ha ett barn til sånn at jenta vår får omgås andre barn på samme alder : )
luvi Skrevet 7. juni 2006 #4 Skrevet 7. juni 2006 Heisann Jeg vet ikke om det har ordnet seg for dere, men jeg er en ledig dagmamma på Mortensrud som søker blide og sosiale lekekamerater,om dette her virker intressant kan du sende meg en mail på --> [email protected] Jeg forteller mer om meg selv til dere .... snakkes
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå