Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

i bhg og sfo, har ikke annen erfaring enn at jeg har to barn på 5 år og 1 år og at jeg har tatt noen ped fag ved universitet. hvordan går jeg frem? noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville skrevet en åpen søknad til aktuelle barnehager og sfo-er og presentert meg selv og fortalt at jeg var interessert i å være vikar. Og samtidig bedt om at de tar kontakt dersom de ønsker å ta en prat. Du kan eventuelt ringe først og snakke med styrer på de ulike stedene og høre hva du skal gjøre. Det er garantert mange familiebarnehager og private barnehager som vil ha vikarer de kan ringe til dersom de ansatte er syke!

Skrevet

det letteste er å ringe rundt til barnehager. de trenger alltid vikarer. ellers så er det sikkert noen vikarbyråer som låner ut vikarer til SFO/bhg.

 

gjorde det for noen år tilbake. Fikk jobb i 3 bhg jeg ringte...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...