popkind Skrevet 1. juni 2006 #1 Skrevet 1. juni 2006 Igår var jeg på mitt andre BIM-treff. Det var veldig koslig! Anbefaler dere som har mulighet til å være med på treff der dere bor til å kikke innom en tur. Er så hyggelig å møte andre som er i samme situasjon, både med store og små mager. Og ikke minst, man har mulighet for å få seg en riktig trivelig trillevenn når den tiden kommer! klem
*Lucia* Skrevet 1. juni 2006 #4 Skrevet 1. juni 2006 Joa, Sørum :-) Regner med at jeg blir med på et kveldstreff en gang! :-) Når jeg har fått gravid mage!
popkind Skrevet 1. juni 2006 Forfatter #5 Skrevet 1. juni 2006 Fint! det var kveldstreff igår! Vi snakket om neste treff i slutten av juni, DA kan du jo komme!!
*Lucia* Skrevet 1. juni 2006 #6 Skrevet 1. juni 2006 Da er jeg i varmen og blir brun og fin (håper jeg orker å ligge i sola!! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå