dollypopp *tvillinggravid* Skrevet 31. mai 2006 #1 Skrevet 31. mai 2006 Bestillte tur til syden nå.reiser på fedag. bare meg og mor:-) har siste eksamen i morgen,så det passer perfekt! komme bort fra alt som har med prøving å gjøre, bare slappe av å nyte at skolen er ferdig. etter 12 pp føler jeg at det er på tide med en pause. hadde ikm i går,men ingen tegn til tanta enda... dette kan jo bli litt av en uke!!!!;-) ha en fin dag alle sammen!!
ღ♥ღVenterpåspireღ♥ღ Skrevet 31. mai 2006 #2 Skrevet 31. mai 2006 God tur og lykke til med testinga(hvis tr ikke dukker opp da)
trollemor med hybelboer Skrevet 1. juni 2006 #4 Skrevet 1. juni 2006 God tur, og lykke til på eksamen i morgen..... Reiser du i morgen, eller neste fredag, hørtes uansett deilig ut... Håper tanta holder seg vekke og at du tester positivt om noen dager.. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå