Cilla m Neo;) Skrevet 30. mai 2006 #1 Skrevet 30. mai 2006 endelig var dagen her....VI FÅR EN GUTT.........jippi:)
Sentralstøvsugeren Skrevet 30. mai 2006 #2 Skrevet 30. mai 2006 Gratulerer!!! Er selv guttemamma til 2 (foreløpig:), og det er fantastisk!!!
7 oktober- ble mamma 6 okt=) Skrevet 30. mai 2006 #3 Skrevet 30. mai 2006 gratulerer;) For en følelse det er ikke sant? Du ahr vel en stolt hane i familien nå da tenker jeg ;=) Får gutt her og ..;=)
Gjest Skrevet 30. mai 2006 #5 Skrevet 30. mai 2006 ÅÅÅÅÅÅ!!!!!! gratulerer! Vi skal på ul i morgen, og klarer ikke å tenke på noe annet!!!! Kan liksom ikke forstå at vi skal få hilse på babyen vår i morgen. krysser fingerne for at alt er bra med babyen og at h*n vil vise seg frem slik at vi får vite hva vi får!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå