Anonym bruker Skrevet 29. mai 2006 #1 Skrevet 29. mai 2006 Vi har ikke hatt sex siden jeg fant ut at jeg var gravid. Ca 2 mnd på vei. Har lyst, men er så redd for å begynne å blø. Må vel også innrømme at jeg føler meg mindre vel (ofte uvel på kvelden og morgenen - tenker mest på at jeg må få i meg frokost ...). Andre som har det sånn? Merker at mannen min er frustrert.
Anonym bruker Skrevet 29. mai 2006 #2 Skrevet 29. mai 2006 vi hadde sex 1 gang igår etter at vi fant ut at jeg var gravid...det gikk fint det... så det er bare å prøve.. fosteret tar ikke noe skade av det.
Anonym bruker Skrevet 29. mai 2006 #3 Skrevet 29. mai 2006 Jeg er 10 uker på vei og har enda ikke hatt sex etter jeg ble gravid. er for dårlig til det.
Gjest Skrevet 29. mai 2006 #4 Skrevet 29. mai 2006 He he, hvorfor er alle anonym?? ja ja, jeg er ikke. Vi har hatt det en eneste gang, men det er alt, er 8+6. Men nå har jeg også fått forbud, har hatt en del blødninger i svangerskapet. Men i dag er 6. dagen det ikke har vert spor av blod, så jeg er overlykkelig. Fortsetter det sånn så får vi se om vi ikke hopper til køys snart, men da må kvalmen forsvinne først
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå