Tvillingmamma til 3 gull Skrevet 29. mai 2006 #1 Skrevet 29. mai 2006 Jeg begynner om 1 uke å gruer meg fælt. Men tenker sånn at det kanskje er bra å grue seg så kan jeg jo bli positivt overrasket. Hvis jeg gleder meg så kan jeg jo bare bli negativt overrasket. Hvordan syns dere det var å starte igjen?
Torpekjærringa Skrevet 29. mai 2006 #2 Skrevet 29. mai 2006 Hei hei :-) Begynte å jobbe igjen i Mars jeg da....Pappa`n & jeg delte permisjonen - og jeg må si at 1 uka var det heeeeeeeeeeelt J.... men det gikk seg fort til :-) Detv eneste er at jeg må jo ta alt hus arbeidet etter at ungene sover på kvelden , for jeg har en mann som ikke hadde sett støvdottene om de var klistra på øynene hans.......hihi ;-) Ny jobb, nye utfordringer og en jobb jeg trives i - det hjelper nok ! Syns faktisk det var verre å begynne å jobbe etter permisjonen med nr 1 ) Lykke til alle sammen :-)
Gjest Skrevet 29. mai 2006 #3 Skrevet 29. mai 2006 Har også begynt igjen. Helt ok!!! Første dagen var litt kjedelig men nå er alt bare bra! Jobber stort sett sistevakt hver dag (man-fre) og annenhver helg...for å få være hjemme med unga på dagtid.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå