Gå til innhold

menssmerter tegn på modning?


Anbefalte innlegg

leste akkurat at menssmerter er tegn på modning... noen som vet om dette stemmer??. jeg er bare 32+4 uker på vei. er ikke dette litt tidlig å modnes? er kjempe plaget med menssmerter,vært det en ukes tid nå..

kjenner nedpress hele tida. babyen har lagt seg med hodet ned,men var ikke festet på kontroll i forrige uke..

 

 

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/5185202-menssmerter-tegn-p%C3%A5-modning/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei hei!!

 

Dette betyr ikke at du skal føde for tidlig...Av og til kan imidlertid mens-lignende ubehag kjennes når livmoren trekker seg sammen. Det er helt normalt å kjenne en og annen sammentrekning i løpet av dagen, men dette er svært individuelt.

Neste gang du kjenner symptomene kan du evt. kjenne etter om magen også blir hard samtidig. På denne måten kan du finne ut om "smertene" er knyttet opp mot en sammentrekning.

Uansett vil jeg råde deg til å ta det opp med jordmor/legen som du går til kontroll hos.

Lykke til!

 

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...