Gå til innhold

i morgen er det mandag og veiedag igjen ja.


Anbefalte innlegg

Skrevet

off, gruer meg like mye hver gang. Er spent nå ja, er på slutten av mensen og da pleier jo aldri vekta være noe grei. Så det blir spennende ja. Får håpe jeg ikke har gått opp noe siden forrige gang. krysse fingrene for det ja.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lykke til i morgen! Det er alltid spennende å gå på vekta. Skal veie meg selv i morgen, og er ikke sikker på om jeg ser frem til det. Har vært for mye snoping i helga. Har hatt besøk og da ble det kjøpt inn litt ekstra med godteri... Og jeg er "flink" til å forsyne meg. Men nå er skapet heldigvis tomt. Og det skal ikke få påfyll før neste helg. Da i mer moderate mengder :)

Skrevet

Hvordan har det gått? Veier du deg en gang i uken, eller hver dag? :)

Skrevet

jeg har en ofisiell veiedag, det er den vekta jeg går ut i fra, men er støtt og stadig på vekta innimellom. Noe jeg skal prøve å kutte ut. Må nok hjemme bort vekta ja.

 

Men hadde gått ned 900g :) Og det var jo bra!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...