mamma070706 Skrevet 27. mai 2006 #1 Skrevet 27. mai 2006 kaller mannen min meg. Etter at jeg natt etter natt vandrer rundt i huset. Får ikke sove, urolig i kroppen, babyen "krøler" overalt i magen og bekkenet er umulig. Er forresten høygravid i dag, kun 40 dager igjen - hurra for det. Må si som sant er at nå ser jeg fram til å bli ferdig med graviditeten, og til å få treffe familiens siste tilvekst. Flere som har det sånn? Et lite klagesukk i natta - takk for at du tok deg tida til å lese det
Gjest Skrevet 28. mai 2006 #2 Skrevet 28. mai 2006 kjenner m eg godt igjen fra siste måned første svangerskpa ja:-) alt er tungt, og man går bare runt å venter og venter!! jeg har fortsatt 2 1/2 måned igjen, men er sant å si begynt vente allerede jeg:-) er faktisk begynt bli litt smålei og gleder meg til å treffe gutten vår!
Alvefjeset Skrevet 28. mai 2006 #3 Skrevet 28. mai 2006 Gratulerer som høygravid! Vi har termin samme dag, nå er vi snart ved slutten, og godt er det!!!
GRAM Skrevet 28. mai 2006 #4 Skrevet 28. mai 2006 jada.er så lei av å være konstant trøtt.sur å grinete.men så er det gubben og guttene som får gjennomgå mine kjeftinger.....syns synd på de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå