Tess30 Skrevet 26. mai 2006 #1 Skrevet 26. mai 2006 spennanes, føle at det ikkje e så lenge tell, sia æ har fådd brevet, men det e jo ikkje før 7 juli...
Gjest Skrevet 26. mai 2006 #2 Skrevet 26. mai 2006 ååå ,så kjekt!!! jeg gleder meg til jeg får innkallelse , da har en på en måte komt videre:) lykke til DET BLIR KJEMPE KOS!!
Tess30 Skrevet 26. mai 2006 Forfatter #3 Skrevet 26. mai 2006 ja det blir skikkeli arti, håpe alt e bra me den lille da....Drar på ferie ei uka etterpå, så da blir æ vell førrhåpentlivis i feriestemning!
Vifikkiaugust Skrevet 26. mai 2006 #5 Skrevet 26. mai 2006 Jeg fikk lov til ringe selv jeg og avtale time. Ba om det siden jeg skal på ferie i begynnelsen av juli. Er kanskje en fordel vi som ikke bor i Oslo har?
Mille-77 Skrevet 26. mai 2006 #6 Skrevet 26. mai 2006 Høres stas ut å få innkallelse Hehe, jeg bare fikk time når jeg var hos legen jeg. Skal til UL 24. juli, da er jeg 18 uker.
♥Dumle♥ har tre søte små♥ Skrevet 26. mai 2006 #7 Skrevet 26. mai 2006 Mille-77- da skal vi samme dag!!!!!! Husker ikke hvor langt eg er på vei da,men skal 24.juli på ordinær UL
mensana Skrevet 26. mai 2006 #8 Skrevet 26. mai 2006 Kjekt brev å få i posten! :-) Mitt kom for ca to uker siden, tror jeg... 3.juli hadde jeg time, men da er vi på ferie, så jeg fikk det utsatt til den 10. Da er jeg faktisk i uke 21, så det er veeeeldig sen ul. Men hun mente det var bedre å ta den litt for sent enn litt for tidlig.... ikke vet jeg..
Hermelina Skrevet 26. mai 2006 #9 Skrevet 26. mai 2006 Jeg og fikk det ganske kjapt etter at jeg var hos legen første gang, har vel hatt det en mnd snart. Fikk time 3.juli, men nå er jeg kanskje ikke så langt på vei som jeg trodde, så blir spennende å se hva de sier da!! Gleder meg uansett, for det var gøy den første gangen!! : )
hønepøne;-) Skrevet 28. mai 2006 #10 Skrevet 28. mai 2006 Legen skulle ordne ultralyd til meg når jeg er i uke 17. Synes dere det er tidlig? Kan man se kjønnet så tidlig? Jeg skal reise til syden så legen mente det var lurt å ta det før, i tilfelle det var noe. Litt i overkant realist han legen altså, det går jo ikke an å tenke sånn. Og det gjør jeg heller ikke:-)
Tess30 Skrevet 28. mai 2006 Forfatter #11 Skrevet 28. mai 2006 nei det va enda lenger å vente...va den 11.07
Mille-77 Skrevet 28. mai 2006 #12 Skrevet 28. mai 2006 Så gøy da @-mamma med desemberbaby Gleder meg kjempemye, pappan også! Hm, jeg har termin 25. desemeber, og er 18+2 den dagen. Åååh, måtte juni gå fort...hehe, ikke utålmodig jeg nei.. Har du barn fra før eller?
♥Dumle♥ har tre søte små♥ Skrevet 28. mai 2006 #13 Skrevet 28. mai 2006 Mille-77 He,he,eg og har termin 25 desember-foreløpig.. Står 28.des på terminlista,men jm har tatt ul og sagt 25.des. TTror den blir flytta på ordinær ul. Skal på ul til jm igjen i uke 12,(21juni) for å se at alt er ok:-) Har vært 2 ganger på ul tidligere. Uke 6 og 7. Terminberegning først hos lege og privat jm-time etterpå(hu har ul-apparat.koster 400 kr gangen) Har ei jente på 7 år fra før.
Mille-77 Skrevet 28. mai 2006 #14 Skrevet 28. mai 2006 Hei igjen! Hehe, du håper kanskje å holde minsten inne ei uke lenger du også? Ingen krise, men er nok litt mer stas for minsten å slippe å ha bursdag midt i julen. Åå, så koselig for jenta di å bli storesøster da Så du skal til jordmor før ultralyden, lyst til det jeg også, men blir så usikker, er så mange forskjellige rutiner på hvordan ting gjøres virker det som. Noen er jo ikke hos jordmor før etter ultralyden i uke 17/19, mens andre er i uke 12. Jeg skal til fastlegen i uke 12, men lurte på å ringe jordmor i morgen (hørt at hun har UL-apparat:-) - kan jo være at det er lang ventetid også. Jeg var på UL da jeg var 9+4, og det var utrolig flott. Altså, den følelsen når jeg så det VAR liv. Utrolig! Blir spennende å følge hverandre fremover, første spark og slikt - hm, men spørs om ikke du kommer først der - heter det seg ikke at kvinner som har født før kjenner bedre igjen spark? Gleder meg uansett veldig til dagen kommer :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå